realizacje - sprzątanie nzoz i zoz
Złóż zapytanie

2017 - Centrum Medyczne Luxmed sp. zo. o.

2017 - Centrum Medyczne Luxmed sp. zo. o.

W 2017 roku rozszerzyliśmy współpracę o 3 nowe obiekty z Centrum Medyczne Luxmed sp. zo. o. który jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. CM Luxmed dołączył do grona naszych stałych klientów w 2008r. W ramach wykonywanych usług odpowiadamy za codzienny bieżący serwis przychodni oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych większości placówek.

+ więcej

2008 - Centrum Medyczne Medicover Sp. z o.o.

2008 - Centrum Medyczne Medicover Sp. z o.o.

W 2008 roku do grona naszych klientów dołączył kolejny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne Medicover prowadząca działalność w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii. W nowopowstałym oddziale w Lublinie, odpowiadamy za codzienne utrzymanie czystości z zachowaniem właściwych procedur dla tego typu jednostki.

+ więcej

2007 - ACS Słuchmed Sp. z o.o.

2007 - ACS Słuchmed Sp. z o.o.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Słuchmed, renomowana firma w zakresie protetyki słuchu powierzyła nam usługę stałego utrzymania czystości w swojej placówce, przy ul. Chodźki w Lublinie. Zakres prac obejmuje codzienne utrzymanie czystości w gabinetach lekarskich i części administracyjno-biurowej zgodnie z procedurami w placówkach NZOZ.

+ więcej

2007 - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Bio-Farm

Zajmujemy się codziennym utrzymaniem czystości w laboratorium diagnostycznym firmy Bio-Farm w Lublinie. Usługa wykonywana jest z zachowaniem właściwych procedur dla tego typu jednostki.

+ więcej
Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: