aktualności
Zobacz wszystkie
praca

Aktualności     Promocje    Zespół    Korzyści    Praca    Zaufali nam    Partnerzy

INWENCJA to firma z wieloletnią tradycją, obsługujemy wiele największych firm w regionie i zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw środków czystości i artykułów higienicznych.  Posiadamy własną markę produktów pod nazwą Bergers.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Sprzedaży (dystrybucja chemii i art higienicznych do biznesu)

Nr ref: 01/KS Miejsce pracy: Lublin i woj. lubelskie

 Opis stanowiska pracy

  • nawiązywanie nowych kontaktów oraz bieżąca współpraca klientami,
  • udział w tworzeniu i realizacji kierunków rozwoju,
  • prowadzenie działań ukierunkowanych na wzrost sprzedaży,
  • negocjowanie i zawieranie umów z klientami biznesowymi i dostawcami,
  • planowanie pracy oraz bieżące kierowanie podległym zespołem,
  • dbanie o najwyższą jakość obsługi klientów,
  • rozwój marki własnej,
  • prowadzenie działań promocyjno-marketingowych,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu zespołem pracowniczym,
  • doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz konsekwencja w działaniu,
  • wysokie zdolności organizacyjne, komunikacyjne i analityczne,
  • zorientowanie na wynik,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • ustabilizowany czas pracy (od poniedziałku do piątku godz. 8-16),
  • umowę o pracę + premia
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Prosimy o zgłoszenia za pomocą aplikacji OLX

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

I N W E N C J A

ul. Długa 5, 20-346 Lublin

www.inwencja.eu

  • STRABAG
    Parys
    Biedronka
    Lubella
    C.M. Luxmed
  • MEDICOVER
    Tesco
    Stokrotka
    UPS
    ACS Słuchmed Sp. z o.o.
  • Budimex
    Aliplast
    Thermo King
    Warbud
Dotacje UE