aktualności
Zobacz wszystkie
praca

Aktualności     Promocje    Zespół    Korzyści    Praca    Zaufali nam    Partnerzy

Inwencja to nowoczesna i rozwijająca się firma, która jest dystrybutorem środków chemicznych i artykułów higienicznych do biznesu.

Posiadamy własną markę produktów pod nazwą BERGERS.

Obecnie w wyniku rosnących wyzwań poszukujemy najlepszych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisko:

Kierownik działu realizacji zamówień i sprzedaży

Miejsce pracy: Lublin

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

- zarządzanie i tworzenie zespołu oraz kreowanie strategii firmy

- realizacja i kontrola zamówień w systemie IT

- telefoniczny kontakt i sprzedaż produktów
- organizowanie wysyłek towaru do klienta, wystawianie faktur
- weryfikowanie dostępności i cen kupowanych produktów
- planowanie i dokonywanie zamówień adekwatnie do planów i stanów magazynowych
- współpraca z dostawcami
- analiza i monitoring bieżących i zakończonych działań
- nadzór nad obiegiem dokumentów w dziale
- współpraca z innymi firmami i działami wewnętrznymi

Czego od Ciebie oczekujemy?

- doświadczenia min. 2 lata w sprzedaży środków chemicznych i art. higienicznych

- analitycznego podejścia i umiejętności wyciągania wniosków
- kreatywności i samodzielności
- umiejętności budowania i zarządzania zespołem
- samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji

Kandydatom oferujemy:

- interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji poprzez zarządzanie
- stabilne zatrudnienie, przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od pn. do pt. w godz. 8-16
- wynagrodzenie na start brutto 3500 - 6000 zł uzależnione od kwalifikacji i wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na portalu OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Gwarantujemy poufność przesłanych informacji.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. realizacji zamówień

Zakres obowiązków:

  • bieżąca realizacja zamówień w systemie Comarch lub podobnym,
  • telefoniczny kontakt z klientami i sprzedaż produktów
  • monitorowanie i koordynowanie zamówień do klientów i dostawców
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami,
  • wystawianie dokumentów magazynowych oraz sterowanie zapasami,
  • optymalizacja procesu zakupowego oraz dbanie o terminowość dostaw i płatności klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku organizacji poprzez miłą i profesjonalną obsługę klientów

Wymagania:

  • min. 1 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy obsłudze i sprzedaży do firm środków chemicznych i art. higienicznych
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pn-pt w godz. 8-16.
  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko kierownicze
  • samodzielne stanowisko w rozwijającej się firmie
  • udział w nowych ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • niezbędne narzędzia,

Można jeszcze przesyłać zgłoszenia na portalu OLX

  • STRABAG
    Parys
    Biedronka
    Lubella
    C.M. Luxmed
  • MEDICOVER
    Tesco
    Stokrotka
    UPS
    ACS Słuchmed Sp. z o.o.
  • Budimex
    Aliplast
    Thermo King
    Warbud
Dotacje UE