sprzątanie nzoz i zoz
Złóż zapytanie

Zachęcamy do współpracy w zakresie świadczenia usługi stałego utrzymania czystości bądź cyklicznego doczyszczania posadzek  w  Zakładach Opieki Zdrowotnej.    

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie sprzątania Zakładów Opieki Zdrowotnej z zachowaniem odpowiednich procedur dla tego typu jednostek.

Dbając o najwyższe standardy świadczenia usługi korzystamy z chemii oraz materiałów firmy Ecolab, światowego producenta chemii profesjonalnej oraz innych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku.

W ramach usług czystościowym wykonujemy szereg usług specjalistycznych takich jak: ciśnieniowe pranie wykładzin dywanowych, pranie vertikali, akrylowanie podłóg, okresowe doczyszczania posadzek. 

Naszych klientów zaopatrujemy kompleksowo w środki higieniczne, chemię do dezynfekcji i inne specjalistyczne produkty.

Odpowiednie preparaty do dezynfekcji rąk, skóry, powierzchni, narzędzi, wsparte urządzeniami dozującymi i kompleksowym planem utrzymania higieny to właściwe rozwiązanie.

Duże rozmiary powierzchni wymagających mycia i dezynfekcji to poważne zagadnienie w pracy każdego gabinetu lekarskiego i stomatologicznego.

... czyste powierzchnie (podłogi, ściany, łóżka, fotele zabiegowe, zlewy) to nie tylko kwestia estetyki. Powierzchnie, często lekceważone i pomijane w procedurach dezynfekcyjnych, a szczególnie małe powierzchnie przedmiotów wchodzących w kontakt z ciałem pacjenta (klienta), mogą być rezerwuarem drobnoustrojów wywołujących poważne zakażenia. Utrzymanie właściwego poziomu higieny powierzchni zapewnić mogą tylko odpowiednie środki myjące i dezynfekcyjne nie wywołujące obciążenia dla otoczenia, ze względu na konieczność przeprowadzania dezynfekcji w obecności pacjentów (klientów)

HIGIENA JEST SKOMPLIKOWANYM ZAGADNIENIEM - DAJEMY PROSTE ROZWIĄZANIA. Koncentrujemy się na zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej higieny w placówkach takich jak Domy Opieki, Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo - Lecznicze, Hospicja itp.

Profesjonalna dezynfekcja - obejmuje wszelkie aspekty higieny, takie jak dezynfekcja rąk i skóry, dezynfekcja narzędzi i powierzchni.

Stosowanie właściwych metod dezynfekcji jest niezbędne. Odpowiednie preparaty do rąk, skóry, powierzchni, narzędzi wsparte urządzeniami dozującymi i kompleksowym planem utrzymania higieny zapewnią pełne bezpieczeństwo nie tylko pacjentów i pensjonariuszy ale również personelu.

Poziom higieny w obiektach takich jak Domy Opieki, Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze, Hospicja musi być jak najwyższy. Bezpieczeństwo pacjentów, pensjonariuszy i personelu to sprawa podstawowa. Jak je zapewnić ? Pierwszym krokiem powinno być prawidłowe sprzątanie.

Prawidłowy sposób sprzątania w danych placówkach musi opierać się na określonych zasadach. Środki myjące muszą być skuteczne i bardzo wydajne. Preparaty zabezpieczające posadzki muszą być odporne na działanie środków dezynfekujących. Sprzęt sprzątający powinien być wytrzymały, wykonany z niekorodujących materiałów, łatwy w utrzymaniu czystości. Nakładki używane do mycia podłóg muszą wytrzymywać kilkaset cykli pralniczych połączonych z dezynfekcją. Systemy dozujące i plany higieny powinny ułatwiać pracę personelowi.

 

Galeria realizacji - NZOZ i ZOZZapewniamy najwyższy standard higieny w placówkach związanych z ochroną zdrowia.

Strategicznymi klientami są szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, stomatologiczne, służby ratownicze, zakłady farmaceutyczne, apteki, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie.

Kompletny system higieny, zawsze dopasowany do potrzeb klienta, obejmuje szkolenia, opracowanie planów higieny, wizyty serwisowe oraz produkty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji skóry i rąk, mycia i dezynfekcji narzędzi i powierzchni, urządzenia dozujące.

 

ZESTAW PROCEDUR HIGIENICZNYCH DLA TWOJEGO GABINETU

Zauważając bieżącą potrzebę rynku prywatnych usług medycznych i wychodząc naprzeciw naszym klientom oferujemy - Zestaw procedur higienicznych.

Procedury higieniczne zostały opracowane z myślą o obowiązujących przepisach oraz szczególnych wymaganiach stawianych przez stacje sanitarno-epidemiologiczne i są na bieżąco aktualizowane.
Produkt ten jest kierowany do gabinetów lekarskich, stomatologicznych i pracowni protetycznych. Klient decydując się na ten produkt otrzymuje wszystko, co niezbędne w gabinecie - komplet procedur, plan higieny, plansze, naklejki itp.
Poniżej szczegółowy opis, co wchodzi w skład
Zestawu procedur higienicznych dla gabinetu stomatologicznego
(jest to najbardziej rozbudowana opcja produktu):

PAKIET ZAWIERA PROCEDURY:

 • Higienicznego mycia i pielęgnacji rąk
 • Higienicznej dezynfekcji rąk
 • Chirurgicznego mycia i dezynfekcji rąk
 • Postępowania po zranieniu lub kontakcie z materiałem zakaźnym
 • Dezynfekcji i mycia narzędzi oraz sprzętu medycznego wielokrotnego użytku
 • Dezynfekcji i mycia obrotowych narzędzi stomatologicznych
 • Dezynfekcji i sterylizacji końcówek stomatologicznych
 • Mycia i dezynfekcji systemów ssących i ślinociągowych
 • Dezynfekcji małych i trudno dostępnych powierzchni
 • Mycia i dezynfekcji twardych, zmywalnych powierzchni
 • Dezynfekcji powierzchni skażonych materiałem organicznym
 • Postępowania z odpadami medycznymi
 • Pranie i dezynfekcja bielizny i odzieży ochronnej personelu medycznego

 

Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: