grupa zakupowa shark

logo-01.jpg

 

Grupa zakupowa SHARK – Budujemy grupę zakupową w oparciu o hurtownie, dystrybutorów i mikrosieci w całej Polsce.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie ponad 2500 produktów aktualizowanych na bieżąco w oparciu o ceny negocjowane z producentami i rabatami sięgającymi 70%. Współpracujemy z ponad 20 producentami i dystrybutorami chemii i artykułów higienicznych. Naszym celem jest minimalizacja cen zakupu poprzez negocjacje wolumenu z producentami, sprawną logistykę, Import produktów i wprowadzanie nowych marek na rynek Polski oraz sprzedaż produktów pod marką grupy zakupowej.

Naszymi klientami są dystrybutorzy, którzy zaopatrują firmy, sklepy, przychodnie medyczne, którym zapewniamy poprzez niskie ceny zakupu zwiększenie rentowności, konkurencyjności i atrakcyjności oferty.

 

Jak zamawiać– jeśli szukasz produktów w ilościach paletowych super cenach to najprostszym sposobem jest przesłanie do nas zapytania jaki produkt i w jakiej ilości jest potrzebny wraz z sugerowaną ceną zakupu przez państwa. My zorganizujemy szybkie zapytania do innych partnerów, aby stworzyć odpowiedni wolumen zakupowy i przedstawimy propozycję cenową.

 

Znalezione obrazy dla zapytania więcej

 

Korzyści dla dystrybutorów

Grupa zakupowa Shark powstała z myślą o niezależnych dystrybutorach docierających z ofertą do Klienta biznesowego. Decydując się na współpracę z nami, mogą Państwo bez żadnych kosztów oraz zmian w sposobie dokonywania zakupów korzystać z najlepszych cen rynkowych, jakie daje udział w naszej Grupie, a co za tym idzie osiągnąć wymierne korzyści dla Państwa biznesu. 

 

Korzyści dla producentów

Zapraszamy do współpracy PRODUCENTÓW I DYSTRYBUTORÓW chemii profesjonalnej i gospodarczej oraz producentów artykułów higienicznych. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej Grupie i jej skali działalności oraz Państwa wsparciu działań marketingowych jesteśmy w stanie skutecznie wpłynąć na realizację celów biznesowych. 

 

 

Dla dystrybutorów

Zgodnie z naszą wizją funkcjonowania grupy zakupowej, każdemu dystrybutorowi uczestniczącym w naszej Grupie gwarantujemy:

 1. BRAK OPŁAT I FORMALNOŚCI związanych z uczestnictwem w Grupie – aby do nas dołączyć, wypełnij i przesłać formularz zgłoszeniowy na stronie www.inwencja.eu w zakładce B2B, po weryfikacji rejonizacji, oferty dystrybutora i potencjału będzie przyznany dostęp do portalu.
 2. WYJĄTKOWE RABATY, sięgające nawet 70%, negocjowane w imieniu grupy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami, które niemal w całości przekazujemy partnerom uczestniczącym w Grupie. Ustalamy również specjalne stałe warunki handlowe na wybrany asortyment dla Grupy.
 3. SZEROKĄ, aktualizowaną na bieżąco i stale powiększającą się OFERTĘ HANDLOWĄ, która zawiera obecnie ponad 2500 produktów dostarczanych przez 20 czołowych producentów oraz dystrybutorów.
 4. ŁATWY, SZYBKI  i WYGODNY DOSTĘP do oferty rabatowej - aby skorzystać z oferty, wystarczy zarejestrować się i po weryfikacji złożyć zapytanie w systemie B2B – specjalne ceny zostaną przyznane.
 5. MINIMUM ZAKUPOWE to tylko jedna paleta danego asortymentu i brak dodatkowych obowiązkowych pakietów – rabaty po uwzględnieniu min 1 palety towaru obowiązują bez względu na wielkość zamówienia, a oferta dostępna jest na bieżąco, co eliminuje konieczność magazynowania większej ilości towaru.
 6. możliwość dołączenia do Grupy BEZ WZGLĘDU NA LOKALIZACJĘ; dzięki współpracy z największymi producentami Grupa ma zasięg ogólnopolski.
 7. w razie potrzeby oferujemy POMOC W PROCESIE REJESTRACJI W systemie B2B, w przypadku mniejszej ilości towaru niż 1 paleta danego asortymentu, pomożemy nawiązać kontakt z wybraną hurtownią do przygotowywania palet mix.
 8. udział w cyklicznych akcjach marketingowych w formie GAZETKI PROMOCYJNEJ dla klientów, zawierającej wyjątkowe ceny na produkty szczególnie promowane przez producentów; gazetka również dostarczana jest bezpłatnie w formie elektronicznej.
 9. możliwość uczestniczenia w specjalnych, organizowanych przy współpracy z poszczególnymi producentami KAMPANIACH MARKETINGOWYCH i szkoleniach.
 10. realny WPŁYW NA KSZTAŁT NASZYCH DZIAŁAŃ; będziemy regularnie zbierać informacje zwrotne od dystrybutorów i producentów uczestniczących w grupie, tak aby, jak najlepiej dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb i klientów. 

 

 Dla producentów

 

Wszystkim współpracującym z nami PRODUCENTOM oraz DYSTRYBUTOROM zapewniamy:

 1. znaczącą SKALĘ DZIAŁALNOŚCI - nasza regularna oferta ma na początku docierać do wielu dystrybutorów i mikrosieci, a poprzez nich do klientów B2B.
 2. OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG – dzięki współpracy z hurtowniami będącymi w Grupie, z oferty mogą skorzystać ich klienci na terenie całego kraju.
 3. ZWIĘKSZENIE SKUTECZNOŚCI MARKETINGOWEJ i REALNY WZROST SPRZEDAŻY poprzez dotarcie z ofertą do klientów zlokalizowanych poza obszarem działania hurtowni i własnej sieci przedstawicieli handlowych
 4. WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE BUDOWANIA ŚWIADOMOŚCI MARKI, ZWIĘKSZENIA ZNAJOMOŚCI OFERTY I WPROWADZANIA NA RYNEK NOWOŚCI - oferujemy możliwość włączenia hurtowni wchodzących w skład Grupy do organizowanych przez naszych partnerów kampanii marketingowych, w tym szkolenia, prezentacje oraz dystrybucję materiałów reklamowych
 5. możliwość uczestniczenia w dodatkowych DZIAŁANIACH MARKETINGOWYCH w postaci współtworzenia organizowanych przez nas SZKOLEŃ I KONFERENCJI
 6. uzupełnienie działań reklamowych producenta i dystrybutora, kierowanych do klienta końcowego z danej branży, w postaci docelowej promocji i artykułów o wybranej tematyce dla danej branży (w tym sponsorowane) oraz różne formy reklamy wybranych produktów.

 

 

 O nas

 

Grupę Zakupową SHARK tworzy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w biznesie, zarządzania projektami i sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby Grupa reprezentowała najwyższe standardy działania, zarówno od strony prawnej, jak i etyki biznesu.

Właścicielem pomysłu jest firma StartVenture sp. zo.o. natomiast operatorem Firma Inwencja z Lublina. Nie jesteśmy powiązani z żadnym producentem, dystrybutorem czy hurtownią, co gwarantuje nam całkowitą niezależność i brak konfliktu interesów z którymkolwiek z naszych kontrahentów.

Dzięki naszej wizji, doświadczeniu, licznym kontaktom oraz skali działalności jesteśmy w stanie skutecznie połączyć oczekiwania wszystkich naszych partnerów biznesowych – z jednej strony zapewnić zwiększoną skuteczność marketingową i wzrost sprzedaży po stronie producenta, dystrybutora czy hurtowni, także tej małej w skutecznym konkurowaniu z dużymi. Dlatego zależy nam na współpracy z czołowymi producentami, jak również z niszowymi o wysokiej specjalizacji produkcji. Zależy nam na dystrybutorach, którzy chcą zbudować dużą niezależną grupę zakupową i rosnąć razem z nią przy sprzedaży produktów chemicznych, art. Higienicznych, wyrobów medycznych i odczynników chemicznych. Chcemy zbudować silną grupę liczącą się na rynku w oparciu o duże hurtownie i mniejszych dystrybutorów oraz mikrosieci z całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

Dział Realizacji Zamówień i Dostaw

tel. 81 5279434 w. 22  tel. kom. 603111380

e-mail: zam1@inwencja.eu

  

 

 

Dołączone zdjęcia:

 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: