aktualności
Zobacz wszystkie
chemia voigt
Złóż zapytanie

Jesteśmy partnerem firmy Voigt na woj. lubelskie.

Firma Voigt działa na rynku polskim od 1992 roku.

Klientom możemy zaproponować obecnie ponad 160 produktów do profesjonalnego utrzymania czystości, w tym między innymi dwie nowe linie produktowe,

które w sposób kompleksowy zapewniają utrzymanie czystości zarówno w obszarze hotelowym jak i gastronomicznym.

Linie HotelService oraz GastroLine stanowią uzupełnienie naszej oferty skierowanej na szeroki rynek utrzymania czystości. 

Wszystkie preparaty czyszczące posiadają Świadectwa Jakości Zdrowotnej, gwarantuje to, że nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia człowieka. Państwowy Zakład Higieny dopuścił wyselekcjonowane  preparaty do przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością.

 

 

Profiline

 

Linia profiline dedykowana jest do szeroko rozumianego profesjonalnego rynku utrzymania czystości. Głównym beneficjentem produktów są firmy sprzątające, do których dyspozycji oddajemy ponad 60 preparatów chemicznych.

 

Kod kolorystyczny:

 

VOIGT jako jeden z kreatorów branży producentów profesjonalnych środków czystości zdecydował się dostosować kolor szaty graficznej do czytelnego i pożądanego przez rynek usług czystościowych kodu kolorystycznego. Sześciu grupom produktowym zostało przypisane sześć kolorów:

 

 -  czerwony dedykowany produktom do mycia sanitariatów
 - pomarańczowy przeznaczony dla środków do mycia powierzchni podłogowych
- zielony dla środków do gruntownego czyszczenia powierzchni
- niebieski to płyny do utrzymania czystości powierzchni ponadpodłogowych
- grupa srebrna to dyspersje polimerowe 
- grupa fioletowa oznacza preparaty przeznaczone do mycia i dezynfekcji

 

Przypisanie produktów do poszczególnych grup kolorystycznych i zastosowanie spójnej kolorystycznie korkoklapki ma  na celu m.in. zapobieganie pomyłkom związanym  z nieodpowiednim dobraniem środka do dedykowanego obszaru zastosowania.

 

                                                                                                                                   

Nowe opakowanie:

                                                                              
 
Te widoczne na pierwszy rzut oka zmiany to nie jedyne modyfikacje wprowadzone w etykietach. Charakterystyczna dla produktów VOIGT grafika, obrazująca obszar zastosowania została nieco zmniejszona. Dzięki temu w górnej części butelki zwiększyła się przestrzeń, w której została zamieszczona czytelna nazwa produktu wraz z jego indeksem.  
 
Zyskano  również miejsce, w którym zamieszczono  istotny dla  firm sprzątających parametr, jakim jest dwupoziomowa skala pH. Na górnej podziałce wskazany jest dokładny parametr pH środka, zaś dolna podziałka obrazuje skalę pH, której rozpiętość jest uzależniona od stopnia stężenia przygotowanego roztworu oraz od jakości zastosowanej do rozcieńczenia koncentratu wody. Ułatwia to użytkownikom sklasyfikowanie charakteru produktu oraz jego potencjalnej skuteczności wobec konkretnych typów zabrudzeń.  
 

Pod omówioną skalą znajduje się wyraźna informacja, czy dany produkt jest skoncentrowany, czy też gotowy do użycia. Opisane powyżej zmiany spowodowały, że etykieta frontowa opakowań VOIGT jest zdecydowanie  bardziej czytelna i profesjonalna. 
 

Dodatkowo efektu szacie graficznej po zmianach nadaje lekki, nowoczesny graficzny znak Gwarancji Jakości Voigt, który od kilku lat znajduje się na wszystkich środkach sygnowanych marką. Na rewersie opakowania obok charakterystycznej dla butelki VOIGT „łezki”, która zapobiega wyślizgiwaniu się preparatu z rąk, zamieszczono miarkę wskazującą poziom zużycia koncentratu oraz  ułatwiającą jego dozowanie.

 

Produkowane przez nas preparaty posiadają wymagane atesty, dopuszczenia oraz pozytywne opinie Państwowego Zakładu Higieny. Produkty zostały sklasyfikowane i posiadają karty charakterystyki, które są dostępne na stronie internetowej. Preparaty dezynfekcyjne zgodnie z ustawą o produktach biobójczych są zarejestrowane przez Urząd Rejestracji Produktów Biobójczych i dopuszczone przez Ministra Zdrowia.

 

 

 

 

 

Hotelservice

Hotelservice opis linii

Utrzymanie wysokiego poziomu czystości pomieszczeń hotelowych jest podstawowym elementem wpływającym na dobre samopoczucie gości. Niejednokrotnie ma decydujący wpływ na atrakcyjność danego miejsca i poczucie komfortu przebywających w nim osób. Ostatecznie właśnie te elementy bardzo często decydują, czy klient do nas wróci.

 

Uzyskanie czystości obiektu hotelowego według zasady: „szybko, dokładnie, tanio i ekologicznie” jest możliwe jedynie przy użyciu profesjonalnych preparatów chemicznych.

 

Stworzona przez VOIGT linia hotelservice jest kompleksowym rozwiązaniem, oferowanym branży hotelarskiej w zakresie utrzymania czystości.

 

W zależności od ilości miejsc noclegowych zalecamy stosowanie dwóch różnych technologii sprzątania pomieszczeń. W mniejszych hotelach zalecamy stosowanie preparatów w formule spray & wipe, które gwarantują błyskawiczne i efektywne stosowanie środka. W obiektach o większej ilości miejsc zalecane jest korzystanie ze skoncentrowanych środków czystości. Pełna efektowność koncentratów osiągana jest przy stosowaniu oferowanych przez VOIGT systemów dozowania.

 

Każdy z naszych preparatów został starannie przebadany i dopuszczony do sprzedaży przez Państwowy Zakład Higieny.

 

 

Gastroline

Gastroline opis liniiSatysfakcja klienta jest priorytetem każdego lokalu gastronomicznego i każdej restauracji. Czystość pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia stanowi pierwszy parametr oceny danej placówki przez konsumenta.

 

Drugim parametrem jest jakość i smak potraw, na które bez wątpienia wpływ ma wysoki poziom higieniczno-sanitarny kuchni. Kierując się więc dobrem klienta, po konsultacjach z restauratorami oraz dostawcami sprzętu gastronomicznego stworzyliśmy linię, która w sposób kompleksowy zapewnia utrzymanie czystości w obszarze gastronomicznym. Produkty w linii gastroline podzieliliśmy na 6 grup, w których znajdują się m.in. preparaty do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni, dezynfekcji czy bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Wraz z preparatami oferujemy profesjonalne systemy dozowania, które zapewniają wzrost bezpieczeństwa pracy i kontrolują zużywanie preparatu w optymalnych ilościach. Organizujemy szkolenia, na których uczestnicy zdobywają  wiedzę w zakresie ogólnych zasad utrzymania czystości, optymalizacji kosztów sprzątania oraz podstaw systemu HACCP.

 

Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: