aktualności
Zobacz wszystkie
wózki do sprzątania
Złóż zapytanie

Od 1993 roku SPLAST jest producentem profesjonalnego sprzętu ręcznego do utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itp.

W bogatej ofercie SPLAST dominują trzy linie produktowe:

 •  Grupa ergonomicznych i bardzo zaawansowanych jakościowo zestawów, wózków oraz stelaży zaprojektowana w celu optymalizacji procesu profesjonalnego sprzątania na mokro dużych powierzchni.

 

 •  Grupa ekskluzywnych produktów do profesjonalnego utrzymywania czystości przeznaczonych przede wszystkim dla branży hotelarskiej. To systemy modułowych zestawów o nowoczesnym wzornictwie oraz z możliwością zabudowy – tekstyliami bądź drewnem w zależności od wystroju wnętrza, w którym sprzęt ma pracować.

 

 • Grupa zestawów, wózków oraz stelaży wykonanych w technologii antybakteryjnej zgodnie z normą ISO:22196 (Plastics Measurement of antibacterial activity on plastics surface). Wynik ekspertyzy w zakresie redukcji wzrostu badanych mikroorganizmów na powierzchni produktów AssepticoSplast® wytworzonej w nanotechnologii wyniósł nawet 99,9%.
 
Poniżej przedstawiamy jedynie wybrane produkty z linkami do strony producenta, aby zapoznać się z pełną ofertą oraz dodatkowymi parametrami zapraszamy na stronę firmy SPLAST Sp. zo. o.

 

Wózki serwisowe TSS

 

 

 

Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji:

Live Chat Software