aktualności

Zakończyliśmy pracę w Prokuraturze Okręgowej w Rzeszowie - poniedziałek, 2013-07-01

Dobiegły końca prace polegające na sprzątaniu pobudowlanym budynków Prokuratury Apelacyjnej, Prokuratury Okręgowej i dwóch Prokuratur Rejonowych  w Rzeszowie.

+ więcej

Dziesięć lat z Inwencją - wtorek, 2010-09-07

We wrześniu obchodziliśmy dziesiątą rocznicę powstania firmy Inwencja

+ więcej

Inwencja partnerem skandynawskiej firmy Lindström - piątek, 2009-08-07

Firma Inwencja została lokalnym partnerem firmy Lindström w zakresie wynajmu i serwisu profesjonalnych mat podłogowych oraz odzieży roboczej. Lindström posiada ponad 160-letnie doświadczenie w usługach tekstylnych w Europie i Azji.

+ więcej

EUROSZANSA 2008 - środa, 2008-10-08

Byliśmy jednym z partnerów siódmej edycji konferencji Euroszansa - Fundusze strukturalne jako instrument wsparcia dla przedsiębiorców oraz Festynu zorganizowanych przez Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu.

+ więcej

Polska Izba Gospodarcza Czystości - niedziela, 2008-01-20

W styczniu 2008r przystąpiliśmy do Izby w celu kształtowania i upowszechniania zasad etyki w działalności gospodarczej w branży czystości oraz aby przeciwdziałać praktykom nieuczciwej konkurencji.

+ więcej

Kryształowa Cegła 2007 - niedziela, 2007-12-09

Byliśmy jednym ze sponsorów VII edycji Konkursu o Kryształową Cegłę 2007 organizowanym przez Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Oddział w Lublinie. W konkursie wzięli udział znakomici goście podczas uroczystej gali w Filharmonii Lubelskiej. Konkurs miał na celu wyróżnienie najlepszych inwestycji budowlanych po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

+ więcej

Związek Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny LEWIATAN - poniedziałek, 2007-08-27

W sierpniu 2007r przystąpiliśmy do Związku Prywatnych Pracodawców Lubelszczyzny LEWIATAN, aby działać na rzecz rozwoju gospodarczego regionu i kraju.

+ więcej

Międzynarodowe Targi Czystości i Konserwacji ISSA INTERCLEAN Warszawa - sobota, 2007-06-30

Pragniemy stale podnosić jakość naszych usług i używać najnowszych technologii, w tym celu kilka osób z naszej firmy wzięło aktywny udział w zorganizowanych w Warszawie Międzynarodowych Targach Czystości i Konserwacji ISSA/INTERCLEAN Środkowa i Wschodnia Europa.

+ więcej

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Lublinie - środa, 2007-04-18

Zakupiliśmy materiały dydaktyczne w postaci planszy poglądowej, które znacznie pomogą w realizacji założonego planu dydaktyczno-metodycznego.

+ więcej

Dom Dziecka w Woli Gałęzowskiej - środa, 2007-01-24

Dla Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej przekazaliśmy środki czystości

+ więcej
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: