grupa zakupowa shark

logo-01.jpg

Grupa zakupowa SHARK – Budujemy grupę zakupową w oparciu o hurtownie, dystrybutorów i mikrosieci w całej Polsce.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie ponad 2500 produktów aktualizowanych na bieżąco w oparciu o ceny negocjowane z producentami i rabatami sięgającymi 70%. Współpracujemy z ponad 20 producentami i dystrybutorami chemii i artykułów higienicznych. Naszym celem jest minimalizacja cen zakupu poprzez negocjacje wolumenu z producentami, sprawną logistykę, Import produktów i wprowadzanie nowych marek na rynek Polski oraz sprzedaż produktów pod marką grupy zakupowej.

Naszymi klientami są dystrybutorzy, którzy zaopatrują firmy, sklepy, przychodnie medyczne, którym zapewniamy poprzez niskie ceny zakupu zwiększenie rentowności, konkurencyjności i atrakcyjności oferty.

 

Jak zamawiać– jeśli szukasz produktów w ilościach paletowych super cenach to najprostszym sposobem jest przesłanie do nas zapytania jaki produkt i w jakiej ilości jest potrzebny wraz z sugerowaną ceną zakupu przez państwa. My zorganizujemy szybkie zapytania do innych partnerów, aby stworzyć odpowiedni wolumen zakupowy i przedstawimy propozycję cenową.

 

Dowiedz się więcej...

 

Znalezione obrazy dla zapytania więcej

Dołączone zdjęcia:

- powrót
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: