realizacje - sprzątanie obiektów
Złóż zapytanie

2007 - Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie

Firma nasza realizuje usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych PIP OIP, przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

+ więcej

2007 - Żandarmeria Wojskowa

Odpowiadamy za kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości Żandarmerii Wojskowej w Lublinie i Dęblinie.

+ więcej

2007 - EMPiK Sp. z o.o.

W maju do grona naszych klientów dołączył salon firmy Empik Sp. z o. o. znajdujący się w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie. Do naszych obowiązków należy kompleksowe i codzienne utrzymanie czystości w salonie.

+ więcej

2007 - Centrum Handlowe PLAZA LUBLIN

2007 - Centrum Handlowe PLAZA LUBLIN

W nowopowstałym Centrum Plaza, przy ul. Lipowej w Lublinie wykonywaliśmy usługi doczyszczania i sprzątania sklepów i butików. Swoje prace wykonaliśmy m.in. dla: EMPIK, House, Monnari, VIP Colletion, Bytom, Nivena, Cameice, Royal Colletion, 5áSec, Prima Moda, Wittchen, Zibi, Sephora, Hexeline.

+ więcej

2007 - Getin Leasing S.A. Oddział Lublin

Renomowana firma leasingowa Getin Leasing powierzyła nam usługę utrzymania czystości w lubelskim oddziale firmy. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych i zapleczu administracyjnym.

+ więcej

2007 - MultiBank Oddział w Puławach

Wykonywaliśmy usługę codziennego utrzymania czystości w placówce Multibanku w Puławach. Usługa obejmowała sprzątanie sali sprzedażowej i pomieszczeń socjalnych.

+ więcej

2007 - Warbud S.A.

Warbud S.A., jedna z największych firm budowlanych w Polsce, powierzył nam usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych na terenie Oczyszczalni Ścieków Hajdów, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie. Firma prowadzi tam prace modernizacyjne dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o.

+ więcej
Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: