realizacje - sprzątanie obiektów
Złóż zapytanie

2009 - Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

2009 - Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Współpracę z Lubelską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa rozpoczęliśmy od doczyszczenia poremontowego nowej siedziby, przy ul. Bursaki w Lublinie. Aktualnie odpowiadamy za stałe utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych wraz z zapleczem socjalnym.

+ więcej

2009 - Parys Sp. z o.o.

2009 - Parys Sp. z o.o.

Od 2009 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Parys, liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. Parys jest generalnym dystrybutorem produktów firm Atas, SONAX, Prestone, Holts, Simoniz, Xeramic i Druchema w Polsce

+ więcej

2009 - Firma "BOCIAN"

2009 - Firma

Dla firmy BOCIAN jednego z największych importerów guzików i dodatków pasmanteryjnych na rynku polskim wykonujemy usługi stałego utrzymania czystości.

+ więcej

2008 - Stokrotka Sp. z o.o.

2008 - Stokrotka Sp. z o.o.

W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Stokrotka Sp. z o. o., jedną z największych polskich sieci handlowych prowadzących supermarkety, w zakresie stałego utrzymania czystości w lubelskich supermarketach Stokrotka oraz na terenach zewnętrznych.

+ więcej

2008 - UPS Polska Sp. z o.o.

2008 - UPS Polska Sp. z o.o.

Do grona naszych klientów dołączyła firma spedycyjna UPS Polska oddział Lublin. Dla tej firmy świadczymy usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych, na hali magazynowej oraz obsługujemy teren zewnętrzny.

+ więcej

2007 - Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie

Firma nasza realizuje usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych PIP OIP, przy ul. Piłsudskiego w Lublinie.

+ więcej

2007 - Żandarmeria Wojskowa

Odpowiadamy za kompleksową obsługę w zakresie utrzymania czystości Żandarmerii Wojskowej w Lublinie i Dęblinie.

+ więcej

2007 - EMPiK Sp. z o.o.

W maju do grona naszych klientów dołączył salon firmy Empik Sp. z o. o. znajdujący się w Centrum Handlowym Plaza w Lublinie. Do naszych obowiązków należy kompleksowe i codzienne utrzymanie czystości w salonie.

+ więcej

2007 - Centrum Handlowe PLAZA LUBLIN

2007 - Centrum Handlowe PLAZA LUBLIN

W nowopowstałym Centrum Plaza, przy ul. Lipowej w Lublinie wykonywaliśmy usługi doczyszczania i sprzątania sklepów i butików. Swoje prace wykonaliśmy m.in. dla: EMPIK, House, Monnari, VIP Colletion, Bytom, Nivena, Cameice, Royal Colletion, 5áSec, Prima Moda, Wittchen, Zibi, Sephora, Hexeline.

+ więcej

2007 - Getin Leasing S.A. Oddział Lublin

Renomowana firma leasingowa Getin Leasing powierzyła nam usługę utrzymania czystości w lubelskim oddziale firmy. Zajmujemy się utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych i zapleczu administracyjnym.

+ więcej

2007 - MultiBank Oddział w Puławach

Wykonywaliśmy usługę codziennego utrzymania czystości w placówce Multibanku w Puławach. Usługa obejmowała sprzątanie sali sprzedażowej i pomieszczeń socjalnych.

+ więcej

2007 - Warbud S.A.

Warbud S.A., jedna z największych firm budowlanych w Polsce, powierzył nam usługę utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych na terenie Oczyszczalni Ścieków Hajdów, przy ul. Łagiewnickiej w Lublinie. Firma prowadzi tam prace modernizacyjne dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o.

+ więcej

2006 - Laboratoria Natury Sp. z o.o.

Firma Laboratoria Natury powierzyły nam usługę kompleksowego doczyszczania hali magazynowej. Usługa obejmowała między innymi doczyszczanie posadzki betonowej oraz gresu z zastosowaniem profesjonalnej chemii i maszyn.

+ więcej

2006 - Thermo King Sp. z o.o. Oddział w Lublinie

Firma Thermo King, światowy lider w zakresie kontroli temperatury w środkach transportu, powierzył naszej firmie usługę codziennego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych lubelskiego oddziału firmy.

+ więcej

2006 - Raben Polska Sp. z o.o. oddział Lublin

Zajmujemy się kompleksowym, codziennym utrzymaniem czystości w pomieszczeniach biurowych renomowanej firmy spedycyjnej Raben. Współpracę z tą firma rozpoczęliśmy od wykonania usługi kompleksowego doczyszczania wszystkich powierzchni biurowych.

+ więcej

2006 - Sabat Sp. z o.o.

Współpracę z firmą Sabat dealerem samochodów Hyundai rozpoczęliśmy od wykonania usługi kompleksowego doczyszczanie podłóg gresowych w części wystawowej salonu. Następnie, firma powierzyła nam codzienne utrzymanie czystości. W zakres usług sprzątania wchodzi utrzymanie czystości w części wystawowej salonu, pomieszczeniach biurowych, sklepie firmowym oraz stacji serwisowej.

+ więcej

2006 - Galeria Wolska s.c.

Zajmowaliśmy się utrzymaniem czystości na terenie zewnętrznym galerii, wraz z pielęgnacją zieleni. Wewnątrz galerii odpowiadamy za utrzymywanie w należytej czystości ciągów komunikacyjnych i toalet.

+ więcej

2006 - ISTA Polska Oddział Lublin

W firmie Ista, która jest międzynarodowym przedsiębiorstwem usługowym zajmującym się rozliczaniem kosztów zużycia mediów, odpowiadamy za utrzymanie czystości w biurze. Usługa obejmuje standardowe czynności czystościowo-porządkowe.

+ więcej

2006 - Lubelskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego S.A.

LPBO, oferujące szeroki zakres usług budowlanych, powierzyło nam utrzymywanie czystości w swoim biurze. Odpowiadaliśmy za czystość w pokojach biurowych, gabinetach, ciągach komunikacyjnych i sanitariatach.

+ więcej

2005 - DALGETY AGRA Polska Sp. z o.o. oddział Lublin

"Dalgety", jest polską firmą z kapitałem angielskim, która współpracuje z rolnikami już prawie 200 lat. Firma oferuje profesjonalny marketing zbóż oparty na fachowym doradztwie rynkowym oraz oferuje wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny. Z firmą tą współpracujemy w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych.

+ więcej

2005 - Raiffeisen Leasing Polska S.A. oddział Lublin

RL jest renomowaną instytucją finansową oferującą m.in. leasing środków transportu oraz nieruchomości. Od 2005r współpracujemy z tą firmą w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych oraz dostaw środków higienicznych. Mając na uwadze prestiż firmy oraz zachodnie standardy czystości sprzątamy pomieszczenia biurowe zachowując najwyższą jakość naszych usług.

+ więcej

2004 - TSE Sp. z o.o.

Z firmą TSE nawiązaliśmy współpracę w zakresie kompleksowego utrzymania czystości w pomieszczeniach biurowych oraz na hali produkcyjnej. TSE tworzy budynki maksymalnie sprefabrykowane, co umożliwia szybką budowę Tanich, Solidnych i Ekonomicznych domów. Z racji stosowania prze tą firmę nowoczesnych technologii, usługa jest realizowana na wysokim poziomie z zachowaniem europejskich standardów czystości.

+ więcej

2004 - Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku

Z SM w Świdniku współpracujemy w zakresie utrzymania czystości wewnątrz wieżowca. Jako jedyni podjęliśmy się współpracy ze Spółdzielnią w bardzo specyficznym i wymagającym budynku, w którym utrzymanie czystości odbywa się pod stałym nadzorem kierownictwa naszej firmy oraz według ściśle określonego harmonogramu czynności.

+ więcej

2003 - "Nasz Dom" Spółdzielnia Mieszkaniowa

Dla Spółdzielni "Nasz Dom" świadczymy usługę utrzymania czystości w blokach mieszkalnych oraz na terenie osiedla. Sprzątanie prowadzimy w sposób kompleksowy przez cały rok. Prowadzimy prace porządkowe wewnątrz budynków poprzez zamiatanie, mycie i konserwację podłóg oraz pozostałych elementów. W okresie letnim dbamy o zieleń nawadniając i pielęgnując trawniki, a na terenach zewnętrznych utrzymujemy czystość. W okresie zimowym odśnieżamy i odladzamy chodniki, ciągi komunikacyjne, posypujemy piaskiem, sprzątamy błoto i lód.

+ więcej

2003 - Lubelskie Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych PIECBUD S.A.

Firma Piec Bud jest przedsiębiorstwem budowlanym świadczącym usługi w wykonawstwie "pod klucz" obiektów przemysłowych, inżynieryjnych, mieszkalnych, szkół i szpitali. Współpracę rozpoczęliśmy od doczyszczania Zespołu Szkół przy ul. Elsnera w Lublinie. Współpracę kontynuujemy do dziś stale podnosząc jakość naszych usług, czego dowodem jest doczyszczanie w 2004 roku następnego skrzydła szkoły.

+ więcej

2002 - Provident Polska S.A.

Zajmowaliśmy się codziennym utrzymaniem czystości w oddziałach firmy Provident w Zamościu, Tomaszowie Lubelskim, Krasnymstawie i Puławach.

+ więcej

2002 - Drukarnia Er-Art Poligrafia

W firmie tej wykonywaliśmy usługi sprzątania w pomieszczeniach biurowych oraz na hali produkcyjnej. Z uwagi na szczególne parametry pracy i czystości maszyn poligraficznych zastosowane zostały specjalne procedury i wymogi, co do jakości usług sprzątania i użycia specjalnych środków czystości.

+ więcej
Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: