aktualności
Zobacz wszystkie
sprzątanie nzoz i zoz
Złóż zapytanie

Zachęcamy do współpracy w zakresie świadczenia usługi stałego utrzymania czystości bądź cyklicznego doczyszczania posadzek  w  Zakładach Opieki Zdrowotnej.    

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie sprzątania Zakładów Opieki Zdrowotnej z zachowaniem odpowiednich procedur dla tego typu jednostek.

Dbając o najwyższe standardy świadczenia usługi korzystamy z chemii oraz materiałów firmy Ecolab, światowego producenta chemii profesjonalnej oraz innych producentów o ugruntowanej pozycji na rynku.

W ramach usług czystościowym wykonujemy szereg usług specjalistycznych takich jak: ciśnieniowe pranie wykładzin dywanowych, pranie vertikali, akrylowanie podłóg, okresowe doczyszczania posadzek. 

Naszych klientów zaopatrujemy kompleksowo w środki higieniczne, chemię do dezynfekcji i inne specjalistyczne produkty.

Odpowiednie preparaty do dezynfekcji rąk, skóry, powierzchni, narzędzi, wsparte urządzeniami dozującymi i kompleksowym planem utrzymania higieny to właściwe rozwiązanie.

 

HIGIENA JEST SKOMPLIKOWANYM ZAGADNIENIEM - DAJEMY PROSTE ROZWIĄZANIA. Koncentrujemy się na zapewnieniu profesjonalnej i kompleksowej higieny w placówkach takich jak Domy Opieki, Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo - Lecznicze, Hospicja itp.

Profesjonalna dezynfekcja - obejmuje wszelkie aspekty higieny, takie jak dezynfekcja rąk i skóry, dezynfekcja narzędzi i powierzchni.

Poziom higieny w obiektach takich jak Domy Opieki, Domy Pomocy Społecznej, Zakłady Opiekuńczo-Lecznicze, Hospicja musi być jak najwyższy. Bezpieczeństwo pacjentów, pensjonariuszy i personelu to sprawa podstawowa. Jak je zapewnić ? Pierwszym krokiem powinno być prawidłowe sprzątanie.

Prawidłowy sposób sprzątania w danych placówkach musi opierać się na określonych zasadach. Środki myjące muszą być skuteczne i bardzo wydajne. Preparaty zabezpieczające posadzki muszą być odporne na działanie środków dezynfekujących. Sprzęt sprzątający powinien być wytrzymały, wykonany z niekorodujących materiałów, łatwy w utrzymaniu czystości. Nakładki używane do mycia podłóg muszą wytrzymywać kilkaset cykli pralniczych połączonych z dezynfekcją. Systemy dozujące i plany higieny powinny ułatwiać pracę personelowi.

 

Galeria realizacji - NZOZ i ZOZZapewniamy wysoki standard higieny w placówkach związanych z ochroną zdrowia.

Strategicznymi klientami są szpitale, przychodnie, gabinety lekarskie, stomatologiczne, służby ratownicze, zakłady farmaceutyczne, apteki, zakłady kosmetyczne i fryzjerskie.

Kompletny system higieny, zawsze dopasowany do potrzeb klienta, obejmuje szkolenia, opracowanie planów higieny, wizyty serwisowe oraz produkty do mycia, dezynfekcji i pielęgnacji skóry i rąk, mycia i dezynfekcji narzędzi i powierzchni, urządzenia dozujące.

 

 

Złóż zapytanie
 • STRABAG
  Parys
  Biedronka
  Lubella
  C.M. Luxmed
 • MEDICOVER
  Tesco
  Stokrotka
  UPS
  ACS Słuchmed Sp. z o.o.
 • Budimex
  Aliplast
  Thermo King
  Warbud
Dotacje UE

Polecamy produkty do dezynfekcji: