Realizacje

Lubelskie Centrum Małych Zwierząt

Cieszymy się, że możemy współpracować z profesjonalistami, którzy troszczą się o zwierzęta. Dla wielu osób zwierzęta to więcej niż zwierzęta – to RODZINA, dlatego w przypadku problemów ze zdrowiem Twojego pupila zgłoś się po pomoc do Lubelskie Centrum Małych Zwierząt. To Klinika 24h Pielęgniarki i lekarze są tu 365 dni / 24h.
www.lcmz.pl/

Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum

Pragniemy przedstawić kolejną profesjonalną firmę i zarazem naszego KLIENTA, Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum, specjalizującą się w leczeniu niepłodności.
www.ovum.lublin.pl

7Fit Klub Fitness i Siłownia

Chcesz poprawić swoją formę fizyczną oraz humor? Zapraszamy do naszego klienta!
  • 3 sale FITNESS
  • Strefa CARDIO i STRETCHING
  • 1500m² SIŁOWNI
7fit.com.pl

Nowi Klienci

Współpracujemy z wieloma Klientami z różnych branż , niebawem nowe informacje...

Inter Cars SA

Jeśli po części to do Inter Carsu, to firma zajmująca się głównie dystrybucją części zamiennych do aut osobowych, ciężarowych i dostawczych ok. 2mln sztuk w katalogu. Pod tym względem jest ona jednym z liderów wśród przedsiębiorstw z Europy Środkowo-Wschodniej.

4BABY

Współpracujemy z firmami z różnych branż, dlatego przedstawiamy 4BABY która dla naszych dzieci jest jedną z najpopularniejszych polskich marek. Firma istnieje od 2005 roku, nieustanie pracując nad rozwojem własnych produktów.
4baby.pl

BIMS

Od 25 lat BIMs PLUS jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.
www.bimsplus24.pl

ELKABEL

Jest największym w kraju dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych, między innymi: kabli i przewodów elektroenergetycznych, opraw oświetleniowych, źródeł światła, aparatury modułowej, osprzętu elektroinstalacyjnego i wielu innych...
www.elkabel.pl

JCB

Interhandler jest jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn JCB w Polsce. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.
www.interhandler.pl

GASTROMED GRUPA SCANMED

Zdaniem Pacjentów od ponad 10 lat utrzymuje pozycję Lidera w zakresie Gastrologii i Endoskopii, posiada też 14 innych Poradni Specjalistycznych w których przyjmują wybitni i znani lubelscy lekarze. Zapraszamy do Gastromedu.
www.gastromed.pl

Cewar sp. zo. o.

Rozszerzyliśmy zakres naszej współpracy w zakresie sprzątania o nowy Zakład produkcyjny.
 
Cewar jest producentem m.in. części lotniczych, części do maszyn farmaceutycznych i urządzeń wiertniczych dla wiodących producentów w Europie i na świecie.

Modern-expo sp. z o.o.

MODERN-EXPO sp. z o.o. jest międzynarodową firmą, która działa w ponad 60 krajach i posiada 112tys. m2 produkcji.
 
Współpracujemy w zakresie sprzątania powierzchni biurowych  na  terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Optegra polska

Współpracujemy w Lublinie z Optegra Polska, która należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej.

Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto, zakończyliśmy sprzątanie po budowie. Hotel jest położony w centrum Lublina i dysponuje 114 pokojami, które zaprojektowano z najwyższą starannością.

Intrograf Lublin S.A.

Współpracujemy w zakresie sprzątania powierzchni biurowych i hal produkcyjnych.
 
Intrograf Lublin S.A. jest producentem opakowań kartonowych, w nowoczesnej fabryce produkuje m.in.: opakowania farmaceutyczne, kosmetyczne, spożywcze oraz ulotki farmaceutyczne i kosmetyczne dla polskich oraz zagranicznych Klientów.

Klinika Psychiatrii SPSK1 w Lublinie

Zakończyliśmy z sukcesem sprzątanie pobudowlane dwóch budynków, nowego i remontowanego Kliniki Psychiatrii SPSK1 w Lublinie.

Hampton by Hilton w Lublinie

Wykonaliśmy sprzątanie pobudowlane Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie.

2017 - Centrum Medyczne Luxmed sp. z o.o.

W 2017 roku rozszerzyliśmy współpracę o 3 nowe obiekty z Centrum Medyczne Luxmed sp. zo. o. który jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. CM Luxmed dołączył do grona naszych stałych klientów w 2008r.
 
W ramach wykonywanych usług odpowiadamy za codzienny bieżący serwis przychodni oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych większości placówek.

Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym

Zakończyliśmy sprzątanie nowego budynku Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym.

Lubella - rozpoczęcie stałej współpracy

Po przeprowadzeniu doczyszczania rozpoczęliśmy stałą współpracę z firmą LUBELLA Sp.zo.o. Sp.k. na hali produkcyjnej oraz w pomieszczeniach socjalnych.

2015 - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Zakończyliśmy sprzątanie pobudowlane Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

2014 - Stadion Arena Lublin

Zakończyliśmy sprzątanie pobudowlane nowego stadionu Arena Lublin przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

2014 - Centrum Handlowe Felicity

Posprzątaliśmy Centrum Handlowe Felicity przed otwarciem.

2013 - Izba Skarbowa w Lublinie

Wykonaliśmy usługę kompleksowego doczyszczenia pobudowlanego nowej siedziby Izby Skarbowej i Urzędu Skarbowego w Lublinie o metrażu ok. 8000m².
 
Obiekt składa się z budynku A i budynku B wraz z łącznikiem w którym znajduje się sala operacyjna. W części podziemnej budynku znajduje się archiwum Urzędu o powierzchni 2000m².

2012 - Port Lotniczy Lublin

Zakończyliśmy kompleksowe sprzątanie pobudowlane Portu Lotniczego Lublin o powierzchni użytkowej 11465 m2

2011 - Nowy Salon Forda w Lublinie

Firma CARRARA Sp. z o.o. została- Nowym dealerem Forda w Lublinie.
 
W nowopowstałym obiekcie dla firmy IGE wykonaliśmy usługę doczyszczania i impregnacji posadzek oraz kompleksowego sprzątania przed oddaniem obiektu do eksploatacji dla inwestora.

2010 - MOSiR Puławy

Dla firmy Mostostal Warszawa wykonaliśmy usługę sprzątania pobudowlanego obiektów znajdujących się na terenie MOSiR w Puławach.

2010 - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Dla generalnego wykonawcy budowy Teoretycznych Zakładów Naukowych III Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wykonaliśmy usługę kompleksowego sprzątania pobudowlanego obiektu o metrażu 9 321,7 m2.
 
Obiekt jest 4 segmentowy, podpiwniczony.   W budynku zlokalizowane zostaną 72 laboratoria naukowo-dydaktyczne i 25 sal dydaktycznych.

2010 - Nowe centrum logistyczne Poczty Polskiej w Lublinie

Firma Polimex Mostostal Oddział w Lublinie powierzyła nam kompleksowe sprzątanie pobudowlane nowego centrum logistycznego Poczty Polskiej w Lublinie
 
Centrum zajmuje powierzchnię ok. 12 ha.

2009 - Parys Sp. z o.o.

Od 2009 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Parys, liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce. Parys jest generalnym dystrybutorem produktów firm Atas, SONAX, Prestone, Holts, Simoniz, Xeramic i Druchema w Polsce.

2007 - Hipermarket Carrefour w Lublinie

W nowopowstałym Hipermarkecie Carrefour, przy ul. Witosa w Lublinie wykonaliśmy szereg usług w zakresie kompleksowego doczyszczania pobudowlanego. Usługi obejmowały m.in.: mycie konstrukcji stalowej dachu, mechaniczne zamiatanie i mycie posadzki, sprzątanie zaplecza administracyjno-magazynowego oraz gruntowne sprzątanie terenu zewnętrznego.

2007 - Gala S.A. Galeria Handlowa "Dom i Wnętrze"

Dla firmy Budimex Dromex S.A., generalnego wykonawcy nowopowstałej galerii "Dom i Wnętrze" wykonaliśmy usługę kompleksowego doczyszczania pobudowlanego. Usługa obejmowała m.in.: doczyszczanie podłóg gresowych, maszynowe mycie pasaży handlowych, mycie przeszkleń, odkurzanie schodów ruchomych, mycie i dezynfekcja toalet.
ul. Długa 5 lok. 30
20-346 Lublin
woj. lubelskie
NIP 7162168851
info@inwencja.eu
tel. 81 527 94 34
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
I SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

zam1@inwencja.eu
tel. 81 5279434 w. 22
WYCENA
USŁUG

m.kiecak@inwencja.eu
tel. kom. 607111503
KONTROLA
USŁUG

kontrola@inwencja.eu
MAGAZYN i LOGISTYKA
tel. 81 5279434 w. 20

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 81 5279434 w. 26