CleanSharing - sprzątanie na zawołanie

Po wielu dniach, a niekiedy i tygodniach nieobecności w biurze, powoli wracamy do normalnego rytmu pracy. Niezwykle istotne zatem, zwłaszcza w obecnym czasie, jest zapewnienie odpowiedniego poziomu czystości w każdym pomieszczeniu oraz częsta dezynfekcja wszystkich użytkowanych powierzchni. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy nową usługę dedykowaną dla biznesu: CleanSharing, czyli „sprzątanie na zawołanie”.


Na czym polega usługa CleanSharing?


Jest to nasza propozycja dla firm, obiektów gospodarczych, zakładów przemysłowych i biur z Lublina oraz okolicznych miejscowości, potrzebujących jednorazowego, kompleksowego sprzątania budynku. Nie musimy podpisywać żadnych umów oraz wiązać się długotrwałą współpracą - choć oczywiście nie wykluczamy, że po naszej wizycie będziecie chcieli jednak Państwo zlecić nam inne zadania. W końcu mało która firma z Lublina zapewnia tak wysoki poziom obsługi. Na miejsce zlecenia przyjeżdża nie tylko doświadczony, doskonale znający się na swojej pracy zespół, ale również niezbędny sprzęt oraz środki czystości. Decydując się na usługę “sprzątanie na zawołanie” nie muszą się Państwo martwić o nic – my zajmujemy się doprowadzeniem biura do czystości, Wy oceniacie rezultaty naszej pracy. Gwarantujemy, że zdamy test śpiewająco!


Do kogo kierowana jest usługa CleanSharing?


Swoją ofertę kierujemy głównie do Klientów biznesowych, przede wszystkim do firm, biur, zakładów przemysłowych, obiektów handlowych i placówek medycznych z Lublina oraz jego okolic. CleanSharing to usługa idealna zwłaszcza w obecnym czasie, kiedy po zniesieniu obostrzeń rządowych powoli wracamy do normalnego trybu pracy i konieczne jest posprzątanie budynków po długiej nieobecności oraz częsta dezynfekcja powierzchni. Możemy zająć się odkurzaniem, myciem podłóg i okien, czyszczeniem mebli, sprzętu biurowego oraz wszelkich poręczy, sterylizowaniem kuchni i sanitariatów - zakres usługi zależy od Państwa!


CleanSharing – dlaczego warto się na to zdecydować?


Zamawiając “sprzątania na zawołanie” otrzymujecie Państwo usługę w formie jednorazowego zlecenia, a co za tym idzie:


  • Elastyczność;
  • Brak umów długoterminowych;
  • Możliwość zatrudnienia nawet na 1h w tygodniu;
  • Dostosowanie zakresu usługi do realnych potrzeb;
  • Profesjonale środki czystości.


Jeśli pragną Państwo skorzystać z usługi CleanSharing „sprzątanie na zawołanie”, to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem drogą mailową info@inwencja.eu lub telefoniczną (81) 527 94 34.

ul. Długa 5 lok. 30
20-346 Lublin
woj. lubelskie
NIP 7162168851
info@inwencja.eu
tel. 81 527 94 34
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
I SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

zam1@inwencja.eu
tel. 81 5279434 w. 22
WYCENA
USŁUG

m.kiecak@inwencja.eu
tel. kom. 607111503
KONTROLA
USŁUG

kontrola@inwencja.eu
MAGAZYN i LOGISTYKA
tel. 81 5279434 w. 20

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 81 5279434 w. 26