Aktualności

Posiadamy potencjał do sprzątania

Zmieniamy sposób myślenia o sprzątaniu????
Już są w zakupione i jeszcze gorące nowe sprzęty w naszym parku maszyn. Zakupiliśmy kilka sztuk innowacyjnych maszyn czyszczących do podłóg, to idealne rozwiązanie problemów z czyszczeniem posadzek, łączące zwrotność zwykłego mopa z siłą i skutecznością profesjonalnej szorowarki automatycznej.
Szybkość czyszczenia jest większa o ponad 80% niż zwykłym mopem.

Powiększyliśmy Magazyn

Powiększyliśmy Magazyn, aby jeszcze szybciej reagować na potrzeby klientów szczególnie, że wchodzimy w okres infekcji i musimy się chronić jak tylko możemy, dlatego jeśli w firmie w której pracujesz brakuje środków dezynfekujących, czystości lub higienicznych, to zapraszamy do szybkiego kontaktu.


Współpracujemy z najlepszymi

Współpracujemy z najlepszymi ????
Posiadamy w ofercie środki chemiczne Clinex, to profesjonalne środki myjące dedykowane wszędzie tam, gdzie czystość jest priorytetem.
Preparaty do wielu obszarów:
• biura • toalety • produkcja • magazyn

Współpracując z nami otrzymasz:
???? odpowiednio dobrane produkty
⚡️ szybką wycenę
???? miłą i bezproblemową obsługę
???? dobre ceny
✈️ dostawę lub wysyłkę towaru

Drużyna "Debeściaki Lublin", którą wspieramy...

Drużyna "Debeściaki Lublin", którą wspieramy zajęła 3 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej dla Diabetyków „Insulin on Board 2023”
Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla Młodych Diabetyków „Insulin On Board 2023” organizowany jest od 2019 roku. Tegoroczna edycja była piątą. Początkowo był turniejem na trawie dla dzieci chorych na cukrzycę. Z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, wzrasta też liczba jego uczestników.
Łącznie w turnieju wzięło udział 16 drużyn, na które składało się 192 zawodników oraz 32 członków sztabu.
Honorowy patronat nad turniejem objęli: Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Minister Sportu i Turystyki Kamil Bortniczuk, prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch, a także International Diabetes Federation oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków.

Pamiątkowy medal

Z okazji 30-lecia Lubelskiego Forum Pracodawców otrzymaliśmy pamiątkowy medal za wspólne działania wspierające przedsiębiorczość i angażowanie się w sprawy ważne dla rozwoju biznesu.

Wsparcie potrzebującym

Rzadko prezentujemy wsparcie, które co jakiś czas przekazujemy dla osób i organizacji niosących pomoc potrzebującym.
Celem tego wsparcia było przekazanie środków finansowych dla drużyny Piłki Nożnej Diabetyków na udział w turniejach piłki nożnej dla dzieci i młodzieży z cukrzycą.

Sprawdź nasz Certyfikat Rzetelności

Sprawdź nasz Certyfikat Rzetelności i opinie on-line

Liczba otrzymanych informacji pozytywnych 62 są to wpisy potwierdzające opłacenie zobowiązań, zamieszczane w bazie KRD BIG SA..


Nasza flota pojazdów

Z przyjemnością informujemy, że dzisiaj nasza flota pojazdów powiększyła się o nowego Renault Master, duży i pachnący nowością posłuży do jeszcze szybszych i większych dostaw środków chemicznych i art. higienicznych dla naszych Klientów.????

Byliśmy targach Clean EXPO

Na targach Clean EXPO, były też roboty bardziej kosmiczne, automatyzacja coraz szybciej wkracza w usługi sprzątania.

Nominacja do godła

Otrzymaliśmy nominację do Godła FIRMA ROKU i PRODUKT ROKU.

Nasi klienci na future 2 to 5

Wzięliśmy udział w konferencji Future 2 to 5, czyli perspektywy rozwoju branży produkcyjno-logistycznej w regionie w perspektywie 2 do 5 lat, to dyskusja, mająca na celu stworzenie obrazu gospodarczego miasta w bliskiej perspektywie czasowej.
Okazuje się, że współpracujemy z 6 firmami, których loga są na zdjęciu.

Speed Car Motor Lublin w ekstralidze

Otrzymaliśmy podziękowania za wsparcie drużyny Speed Car Motor Lublin. Z awansem do Ekstraligi rozpoczyna się kolejny etap w historii lubelskiego żużla, jesteśmy z Wami..

Byliśmy partnerem Gali Eksportu 2019

Byliśmy partnerem Gali Eksportu 2019 organizowanej przez Zarząd Krajowy Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczypospolitej Polskiej.

Pomoc dla domów dziecka

Wspomogliśmy Domy Dziecka w Woli Gałęzowskiej i im. Korczaka w Lublinie

Medal z okazji jubileuszu

Z okazji Jubileuszu 25-lecia Lubelskiego Forum Pracodawców otrzymaliśmy pamiątkowy medal.

Oficjalne otwarcie Fabryki Cukierków Pszczółka

Oficjalne otwarcie Fabryki Cukierków Pszczółka, posprzątaliśmy przed otwarciem

Zostaliśmy dystrybutorem firmy Voigt

Jesteśmy partnerem firmy Voigt na woj. lubelskie. Firma Voigt działa na rynku polskim od 1992 roku. Klientom możemy zaproponować obecnie ponad 160 produktów do profesjonalnego utrzymania czystości, w tym między innymi dwie nowe linie produktowe, które w sposób kompleksowy zapewniają utrzymanie czystości zarówno w obszarze hotelowym jak i gastronomicznym....
więcej

Przystąpiliśmy do stowarzyszenia eksporterów

W związku z poszukiwaniem nowych rynków zbytu przystąpiliśmy do Stowarzyszenia Eksporterzy Rzeczpospolitej Polskiej, którego celem jest inicjowanie, prowadzenie i wspieranie działań na rzecz rozwoju polskiego eksportu i ochrony interesów gospodarczych przedsiębiorców.

Bergers - nasza marka www.bergers.pl

Stworzyliśmy markę Bergers z myślą o najbardziej wymagających klientach, więcej informacji na stronie www.bergers.pl Nasze produkty charakteryzuje najwyższa jakość dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, a także dzięki użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców zarówno krajowych jak i zagranicznych.  ...
więcej
ul. Długa 5 lok. 30
20-346 Lublin
woj. lubelskie
NIP 7162168851
info@inwencja.eu
tel. 81 527 94 34
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
I SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

zam1@inwencja.eu
tel. 81 5279434 w. 22
KONTROLA
USŁUG

kontrola@inwencja.eu
MAGAZYN i LOGISTYKA
tel. 81 5279434 w. 20

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 81 5279434 w. 26