Realizacje

Unitrailer

Unitrailer to firma specjalizująca się w sprzedaży przyczep, części i akcesoriów do przyczep. Od kilku lat z powodzeniem sprzedaje produkty renomowanych marek na rynkach europejskich.

Voice Contact Center

Odpowiadamy za codzienne sprzątanie powierzchni biurowej.

Grupa kapitałowa OEX w której skład wchodzi VCC, specjalizuje się w dostarczaniu usług i technologii w obszarze sprzedaży i obsługi klienta. Do grona klientów OEX należą wiodące polskie i zagraniczne marki z branży eCommerce, FMCG, telekomunikacyjnej i finansowej.


PARYS

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe PARYS Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Od początku swojej działalności firma związana z branżą motoryzacyjną. Obecnie firma jest liderem w branży chemii i kosmetyków samochodowych w Polsce.

Podstawą działalności firmy jest sprzedaż hurtowa i produkcja chemii motoryzacyjnej (m.in. kosmetyki samochodowe, płyny eksploatacyjne, preparaty dla myjni automatycznych i ręcznych, produkty dla warsztatów samochodowych i warsztatów blacharsko-lakierniczych) oraz akcesoriów samochodowych.

Intrograf Lublin S.A.

Współpracujemy w zakresie sprzątania powierzchni biurowych i hal produkcyjnych.
 
Intrograf Lublin S.A. jest producentem opakowań kartonowych, w nowoczesnej fabryce produkuje m.in.: opakowania farmaceutyczne, kosmetyczne, spożywcze oraz ulotki farmaceutyczne i kosmetyczne dla polskich oraz zagranicznych Klientów.

Instal-Lublin

Instal-Lublin jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach, takich jak hale przemysłowe, kompleksy mieszkaniowe, biurowe oraz użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Lubella

Po przeprowadzeniu doczyszczania rozpoczęliśmy stałą współpracę z firmą LUBELLA Sp.zo.o. Sp.k. na hali produkcyjnej oraz w pomieszczeniach socjalnych.

Galeria Handlowa „Parada”

Galeria Handlowa „Parada” to nowoczesny obiekt o przestronnych, funkcjonalnych wnętrzach, który został oddany do użytku w 2005 roku. Posiada powierzchnię 6400 m²

Firma MPJ

Firma MPJ powstała w roku 1972 jako jedna z pierwszych w Polsce prywatnych firm przetwarzających tworzywa sztuczne. Wiodącym wyrobem są złączki skręcane z polipropylenu do łączenia rur PE, które uzyskały duże uznanie na rynku instalacyjnym.


TELKAM

Firma Telkam sp. z o. o. jest właścicielem biurowca i zajmuje się wynajmem powierzchni przy Al. Piłsudskiego 13 w Lublinie.

Zakład Urządzeń Technicznych „UNIMASZ”

Zakład Urządzeń Technicznych „UNIMASZ” Sp. z o. o. prowadzi działalność produkcyjną od 1999 roku. Firma zajmuje się produkcja maszyn i urządzeń technologicznych dla przemysłu  mięsnego, owocowo-warzywnego, metalowego oraz do produkcji opon. UNIMASZ posiada nowoczesny park maszynowy.

Firma LIFTERS

Firma LIFTERS zajmuje się wynajmem, serwisem, sprzedażą podestów ruchomych (podnośników) nożycowych i koszowych.


GASTROMED GRUPA SCANMED

Zdaniem Pacjentów od ponad 10 lat utrzymuje pozycję Lidera w zakresie Gastrologii i Endoskopii, posiada też 14 innych Poradni Specjalistycznych w których przyjmują wybitni i znani lubelscy lekarze. Zapraszamy do Gastromedu.
www.gastromed.pl

Brenntag Polska

Brenntag Polska sp.z o.o. jest światowym liderem na rynku surowców i dodatków chemicznych. Łączy producentów z klientami, oferując nie tylko szeroki wybór produktów, ale także kompletne rozwiązania dystrybucyjne.

Brenntag posiada międzynarodową sieć ponad 600 placówek w 72 krajach, zatrudnia ponad 17 500 osób. Współpracujemy z oddziałem w Lublinie.

NAVCOM SYSTEMS Fly Flight Academy

Może warto pomyśleć o lataniu ? polecamy 

NAVCOM SYSTEMS Fly Sp. z o.o. to nowoczesny ośrodek szkoleniowy, powstały w listopadzie 2016 roku.  Jest to firma-córka Organizacji Obsługowej Navcom Systems Sp. z o.o. Sp.k. zajmującej się naprawą i obsługą awioniki lotniczej, samolotów oraz śmigłowców. NAVCOM SYSTEMS Fly Flight Academy gwarantuje precyzyjną i profesjonalną opiekę  na każdym etapie kształcenia.

KOSMETYCZNY INSTYTUT Dr Irena Eris

Zapraszamy do naszego klienta na chwilę relaksu w Lublinie. 
KOSMETYCZNY INSTYTUT Dr Irena Eris to troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenie, aż po indywidualne podejście do klienta, sprawia, że wizyta w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris gwarantuje pełny komfort.

VIRTUS LOGISTICS

Nasz klient VIRTUS LOGISTICS zajmuje się organizacją przewozu wszelkiego typu ładunków, w relacjach krajowych i międzynarodowych. Obsługuje zarówno wielkie koncerny, jak i małe firmy, powierzając nam organizację transportów, a także całego łańcucha logistycznego.

Optegra polska

Współpracujemy w Lublinie z Optegra Polska, która należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej.

Lubelskie Centrum Małych Zwierząt

Cieszymy się, że możemy współpracować z profesjonalistami, którzy troszczą się o zwierzęta. Dla wielu osób zwierzęta to więcej niż zwierzęta – to RODZINA, dlatego w przypadku problemów ze zdrowiem Twojego pupila zgłoś się po pomoc do Lubelskie Centrum Małych Zwierząt. To Klinika 24h Pielęgniarki i lekarze są tu 365 dni / 24h.
www.lcmz.pl/

Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum

Pragniemy przedstawić kolejną profesjonalną firmę i zarazem naszego KLIENTA, Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum, specjalizującą się w leczeniu niepłodności.
www.ovum.lublin.pl

7Fit Klub Fitness i Siłownia

Chcesz poprawić swoją formę fizyczną oraz humor? Zapraszamy do naszego klienta!
  • 3 sale FITNESS
  • Strefa CARDIO i STRETCHING
  • 1500m² SIŁOWNI
7fit.com.pl

Inter Cars SA

Jeśli po części to do Inter Carsu, to firma zajmująca się głównie dystrybucją części zamiennych do aut osobowych, ciężarowych i dostawczych ok. 2mln sztuk w katalogu. Pod tym względem jest ona jednym z liderów wśród przedsiębiorstw z Europy Środkowo-Wschodniej.

4BABY

Współpracujemy z firmami z różnych branż, dlatego przedstawiamy 4BABY która dla naszych dzieci jest jedną z najpopularniejszych polskich marek. Firma istnieje od 2005 roku, nieustanie pracując nad rozwojem własnych produktów.
4baby.pl

BIMS

Od 25 lat BIMs PLUS jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej.
www.bimsplus24.pl

ELKABEL

Jest największym w kraju dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych, między innymi: kabli i przewodów elektroenergetycznych, opraw oświetleniowych, źródeł światła, aparatury modułowej, osprzętu elektroinstalacyjnego i wielu innych...
www.elkabel.pl

JCB

Interhandler jest jedynym wyłącznym autoryzowanym dealerem maszyn JCB w Polsce. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, a także maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej.
www.interhandler.pl

Cewar sp. zo. o.

Rozszerzyliśmy zakres naszej współpracy w zakresie sprzątania o nowy Zakład produkcyjny.
 
Cewar jest producentem m.in. części lotniczych, części do maszyn farmaceutycznych i urządzeń wiertniczych dla wiodących producentów w Europie i na świecie.

2017 - Centrum Medyczne Luxmed sp. z o.o.

W 2017 roku rozszerzyliśmy współpracę o 3 nowe obiekty z Centrum Medyczne Luxmed sp. zo. o. który jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej. CM Luxmed dołączył do grona naszych stałych klientów w 2008r.
 
W ramach wykonywanych usług odpowiadamy za codzienny bieżący serwis przychodni oraz utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych większości placówek.

Modern-expo sp. z o.o.

MODERN-EXPO sp. z o.o. jest międzynarodową firmą, która działa w ponad 60 krajach i posiada 112tys. m2 produkcji.
 
Współpracujemy w zakresie sprzątania powierzchni biurowych  na  terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lublinie.

Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Hotel Ibis Styles Lublin Stare Miasto, zakończyliśmy sprzątanie po budowie. Hotel jest położony w centrum Lublina i dysponuje 114 pokojami, które zaprojektowano z najwyższą starannością.

Klinika Psychiatrii SPSK1 w Lublinie

Zakończyliśmy z sukcesem sprzątanie pobudowlane dwóch budynków, nowego i remontowanego Kliniki Psychiatrii SPSK1 w Lublinie.

Hampton by Hilton w Lublinie

Wykonaliśmy sprzątanie pobudowlane Hotelu Hampton by Hilton w Lublinie.

Zespół Szkół w Kazimierzu Dolnym

Zakończyliśmy sprzątanie nowego budynku Gminnego Zespołu Szkół w Kazimierzu Dolnym.

2015 - Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Zakończyliśmy sprzątanie pobudowlane Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

2014 - Stadion Arena Lublin

Zakończyliśmy sprzątanie pobudowlane nowego stadionu Arena Lublin przy ul. Krochmalnej w Lublinie.

2014 - Centrum Handlowe Felicity

Posprzątaliśmy Centrum Handlowe Felicity przed otwarciem.

2013 - Izba Skarbowa w Lublinie

Wykonaliśmy usługę kompleksowego doczyszczenia pobudowlanego nowej siedziby Izby Skarbowej i Urzędu Skarbowego w Lublinie o metrażu ok. 8000m².
 
Obiekt składa się z budynku A i budynku B wraz z łącznikiem w którym znajduje się sala operacyjna. W części podziemnej budynku znajduje się archiwum Urzędu o powierzchni 2000m².

2012 - Port Lotniczy Lublin

Zakończyliśmy kompleksowe sprzątanie pobudowlane Portu Lotniczego Lublin o powierzchni użytkowej 11465 m2

2011 - Nowy Salon Forda w Lublinie

Firma CARRARA Sp. z o.o. została- Nowym dealerem Forda w Lublinie.
 
W nowopowstałym obiekcie dla firmy IGE wykonaliśmy usługę doczyszczania i impregnacji posadzek oraz kompleksowego sprzątania przed oddaniem obiektu do eksploatacji dla inwestora.

2010 - MOSiR Puławy

Dla firmy Mostostal Warszawa wykonaliśmy usługę sprzątania pobudowlanego obiektów znajdujących się na terenie MOSiR w Puławach.
ul. Długa 5 lok. 30
20-346 Lublin
woj. lubelskie
NIP 7162168851
info@inwencja.eu
tel. 81 527 94 34
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ
I SPRZEDAŻY PRODUKTÓW

zam1@inwencja.eu
tel. 81 5279434 w. 22
KONTROLA
USŁUG

kontrola@inwencja.eu
MAGAZYN i LOGISTYKA
tel. 81 5279434 w. 20

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 81 5279434 w. 26